Osiągnięcia

Rok 2019

7 grudnia 2019 Siemianowice Śląskie – III miejsce w Śląskich Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR

Skład drużyny: Jakub Rubiś, Zuzanna Turbaj, Tobiasz Jaromin, Patrycja Szweda, Karolina Kisiel, Remigiusz Nowak, Laura Przydacz, Natalia Piechaczek, Oliwier Szolc, Oliwia Jończyk

 

9 listopad 2019 Sosnowiec – II miejsce w I Międzysekcyjnych Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR w Sosnowcu

Skład drużyny: Patrycja Szweda, Karolina Kisiel, Oliwia Jończyk,Laura Przydacz, Natalia Piechaczek, Zuzanna Turbaj, Faustyna Jaromin, Tobiasz Jaromin, Oliwier Szolc, Karol Pietrzyk

 

1 czerwca 2019 roku Jaworzno – I miejsce – V Potyczki Młodych Adeptów Ratownictwa Wodnego

Skład drużyny: Patrycja Szweda, Natalia Kuźniacka, Karolina Kisiel, Marta Gagat, Szymon Kawka, Oliwier Szolc, Remigiusz Nowak, Fabian Juraszek

 

13 kwiecień 2019 rok Chorzów – I miejsce – Potyczki z okazji 25-lecia Kijanek

Skład drużyny: Karolina Kisiel, Marta Gagat, Agnieszka Jendryczko, Natalia Kuźniacka, Szymon Kawka, Paweł Copa, Oliwier Szolc, Radosław Skrzypczyk, Karol Pietrzyk, Bartosz Miler

Rok 2018

24 luty 2018 rok Zawiercie – II miejsce w Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR
Skład drużyny” Natalia Kuźniacka, Fabian Juraszek, Paweł Copa, Szymon Łazaj, Patryk Adamiec, Wojtek Szczyrbowski, Bruno Krupa

14 kwiecień 2018 rok Chorzów – I miejsce w Międzysekcyjnych Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR
Skład drużyny: Marta Gagat, Natalia Kuźniacka, Patryk Adamiec, Bruno Krupa, Jakub Jaworski, Karol Pietrzyk, Bartek Sznajder, Wojciech Szczyrbowski, Filip Szymczak, Fabian Juraszek

9 czerwiec 2018 rok Jaworzno – II miejsce w IV Potyczkach Dziecięcych Sekcji Ratowniczych WOPR w Jaworznie
Skład drużyny: Marta Gagat, Natalia Kuźniacka, Bruno Krupa, Jakub Jaworski, Bartosz Sznajder, Fabian Juraszek, Paweł Copa, Wojtek Szczyrbowski

8 grudnia 2018 rok Siemianowice Śląskie – I miejsce w Śląskich Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR

Skład drużyny: Karolina Kisiel, Marta Gagat, Szymon Kawka, Fabian Juraszek, Wiktor Kaczor, Jakub Jaworski, Bartosz Sznajder, Karol Pietrzyk

Rok 2017

01 kwiecień 2017 rok Chorzów - II miejsce w Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR
Skład drużyny: Agata Klyszcz, Maja Gagat, Patryk Adamiec, Fabian Juraszek, Bruno Krupa, Krzysztof Zieliński, Paweł Copa, Sznajder Bartek, Janus Jakub oraz Krzysztof Kuźniacki.

03 czerwiec 2017 rok Jaworzno - I miejsce w Międzysekcyjnych Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR
Skład drużyny: Agata Klyszcz, Marta Gagat, Szymon Kawka, Fabian Juraszek, Bartosz Sznajder, Patryk Adamiec, Jakub Janus, Bruno Krupa oraz Krzysztof Zieliński

09 grudzień 2017 rok Siemianowice Śląskie - III miejsce w XIV Śląskich Potyczkach Dziecięcych Grup Ratownictwa Wodnego
Skład drużyny: Agata Klyszcz, Marta Gagat, Paweł Copa, Wojtek Szczyrbowski, Bartek Sznajder, Bruno Krupa, Jakub Janus, Krzysztof Kuźniacki, Patryk Adamiec i Fabian Juraszek

Rok 2016

14 maj 2016 rok. Zawiercie - I miejsce w Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR
Skład drużyny: Patryk Adamiec, Krzyś Zieliński, Marta Dzierzgwa, Oskar Michalik, Rafał Bałdyga, Michał Sołtys, Kamil Pluta, Hania Augustyniak, Fabian Juraszek.

02 czerwiec 2016 rok. Jaworzno II miejsce w Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR z okazji Dnia Dziecka.
Skład drużyny: Patryk Adamiec, Krzyś Zieliński, Marta Dzierzgwa, Michał Sołtys, Kamil Pluta, Fabian Juraszek, Szymon Kawka, Julia Kawka, Artur Barczyk

Rok 2015

06 czerwiec 2015 Jaworzno - I miejsce w Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR
05 grudzień 2015 - I miejsce w XIII Śląskich Potyczkach Dziecięcych Sekcji Ratownictwa WOPR
Skład drużyny: Julia Kawka, Artur Barczyk, Martyna Maj, Partyk Adamiec, Patryk Ambrożak, Dawid Domagała, Michał Szołtys, Krzysztof Zieliński, Rafał Baldyga,

Rok 2014

05 kwiecień 2014 Chorzów - I miejsce w Międzysekcyjnych Zawodach Dziecięcych Grup Ratowniczych WOPR
08 czerwiec 2014 Zawiercie II miejsce w Potyczkach Dziecięcych Sekcji Ratowniczych WOPR

Rok 2013

01 czerwiec 2013 Zawiercie - III miejsce w Dziecięcych potyczkach Ratowniczych
07 grudzień 2013 Siemianowice Śląskie - II miejsce w Potyczkach Dziecięcych Sekcji Ratowniczych WOPR

Rok 2012

02 czerwiec 2012 Zawiercie - IV miejsce w IV Zawierciańskich Potyczkach Dziecięcych Sekcji Ratowniczych Województwa Śląskiego
08 grudzień 2012 Siemianowice Śląskie - II miejsce w X Śląskich Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR

Rok 2011

03 grudzień 2011 Siemianowice Śląskie - III miejsce w IX Śląskich Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR

Rok 2010

21 marzec 2010 Chorzów - II miejsce w Międzysekcyjnych Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR
23 październik 2010 Zawiercie - II miejsce w II Zawierciańskich Mistrzostwach Śląska w Ratownictwie
11 grudzień 2010 Siemianowice Śląskie - I miejsce w VIII Śląskich Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR

Rok 2009

26 kwiecień 2009 Chorzów - I miejsce w Międzysekcyjnych Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR
24 październik 2009 Zawiercie - III miejsce w I Zawierciańskich Potyczkach Dziecięcych Sekcji Ratowniczych Województwa Śląskiego
5 grudzień 2009 Siemianowice Śląskie - II miejsce w VII Śląskich Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR

Rok 2008

31 maj 2008 Ruda Śląska - II miejsce w III Rudzkich Zmaganiach Dziecięcych Grup WOPR
6 grudzień 2008 Siemianowice Śląskie - II miejsce w VI Śląskich Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR

Rok 2007

8 grudzień 2007 Siemianowice Śląskie - V miejsce w V Śląskich Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR

Rok 2006

3 czerwiec 2006 Ruda Śląska - IV miejsce w I Rudzkich Zmaganiach Dziecięcych Grup WOPR

Rok 2005

3 grudzień 2005 Siemianowice Śląskie - II miejsce w III Śląskich Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR

Rok 2004

4 grudzień 2004 Siemianowice Śląskie - II miejsce w II Śląskich Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR

Rok 2003

6 grudzień 2003 Siemianowice Śląskie - I miejsce w I Śląskich Potyczkach Dziecięcych Grup WOPR